Polska bielizna męska, damska i dziecięca

Koszyk

Blog

Bielizna walentynkowa – idealny prezent dla Twojego mężczyzny

WALENTYNKI 2018-BASIC

Walentynki za pasem. Czujny Kupidyn już krąży gdzieś nad nami, sklepowe wystawy toną w czerwieni symbolicznych serduszek, a Ty nadal nie masz prezentu dla ukochanego? Pomysłowym, a zarazem praktycznym upominkiem będzie oryginalna bielizna z limitowanej walentynkowej kolekcji – coś dla ciała i ducha!

Zaskocz go!

Co fajnego można kupić ukochanemu z okazji walentynek? Dobrze, by wybrany prezent był oryginalny, a zarazem użyteczny. Mężczyźni raczej nie ucieszą się z pudełka czekoladek czy bukietu czerwonych róż. Sentymentalna ramka z Waszym zdjęciem będzie miłym, lecz niezbyt oryginalnym pomysłem. Nad prezentem dla nich musimy się więc nieźle nagłowić! Zegarek lub portfel to praktyczne upominki, jednak czy aby na pewno wpiszą się w magiczną atmosferę święta zakochanych? W tym dniu postaw raczej na coś, co otwarcie wyrazi Twoje uczucia. Trafionym podarkiem z pewnością będzie stylowa męska bielizna. Odrzućmy jednak tradycyjne wzory, 14 lutego niech królują bokserki w wydaniu walentynkowym!

Prezent (nie)tylko dla niego

Walentynkowa bielizna to miły prezent, który na pewno przyda się Twojemu mężczyźnie. Jednocześnie ten drobiazg z pewnością da mu do myślenia. Sugeruje bowiem, że Wasze plany na ten wieczór uwzględniają coś naprawdę wyjątkowego. Przygotuj więc wykwintną kolację, zadbaj o zmysłową atmosferę, a następnie wręcz mu pięknie zapakowany upominek. Taki intymny podarek znakomicie podkreśli bliskość Waszej relacji, a Ty zyskasz możliwość podziwiania ukochanego w nowej bieliźnie.

Pamiętaj, że największą frajdę sprawiają prezenty dla dwojga, takie z których zarówno Ty, jak i Twój partner będziecie mogli czerpać przyjemność.

Obowiązkowa czerwień?

Ognista czerwień już od wieków uchodzi za kolor miłości. To barwa, która kusi i przyciąga wzrok. Nic dziwnego, że nieodłącznie towarzyszy ona nam także podczas święta zakochanych. Czy jednak prezenty powinny być wyłącznie czerwone? Oczywiście, że nie! Jeśli Twój mężczyzna to miłośnik czerni lub granatu, i wiesz, że nie czułby się dobrze w karmazynowej bieliźnie, sięgnij po bardziej stonowany odcień. Ważniejsze bowiem niż barwa, jest to, co się znajdzie na bokserkach lub slipach, które wybierzesz. A wśród walentynkowej kolekcji bielizny męskiej z pewnością nie zabraknie zabawnych napisów, a także oryginalnych miłosnych nadruków. Wykaż się zatem pomysłowością i znajdź pośród nich model, który mile zaskoczy Twojego ukochanego! By jednak tradycji stało się zadość, podaj do kolacji czerwone wino lub zapal purpurowe świeczki.

Oryginalna bielizna z pewnością okaże się znakomitym dodatkiem do długo wyczekiwanych walentynek. Uświetni również resztę wieczoru, który spędzicie tylko we dwoje. Ponadto będzie prezentem, który pozostanie z Twoim ukochanym na dłużej. Wygodna bielizna sprawdzi się również na co dzień, a gdy magia święta zakochanych już minie, przypomni mu o tych wyjątkowych chwilach za każdym razem, gdy otworzy szufladę. Już dziś wybierz model dla swojego ukochanego, to ostatni dzwonek!

 


Redo Polska sp. z o.o. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.
PFR