Polska bielizna męska, damska i dziecięca

Koszyk

Blog

Marka Redo – coś więcej niż bielizna

Marka Redo to nowość na naszym rynku stworzona przez polskich projektantów tu w Polsce – przez osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu bielizny. Poznajcie nasz team i zobaczcie dlaczego Redo jest wyjątkowe.

1. Co czyni Redo wyjątkowym?

Redo to marka, która jest dostępna w bardzo przystępnych cenach. Znajdziecie ją na półkach marketów oraz najlepszych sklepów z bielizną. Co ważne nasza bielizna charakteryzuje się jednocześnie bardzo dobrą jakością – wykonane są w 95% z miłej w dotyku bawełny, dzięki czemu przez cały dzień będziecie się w niej czuć komfortowo.

2. Kto projektuje Redo?

Poznajcie nasz team, który stale pracuje nad nowymi wzorami:

 

Anna, główny projektant.

Odpowiada za wszystkie wzory marki Redo. Związana z branżą od 15 lat. Jej pasją są podróże do Chin i filozofia dalekiego wschodu. Pasji projektowania poświęca się od 12 lat ciągle poszukując nowych, ciekawych wzorów.

 

3. Produkty

Redo posiada w swojej ofercie bielizną dla całej rodziny: od najmłodszych, poprzez młodzież, skończywszy na dorosłych. Nasze produkty znajdziecie zawsz w estetycznych opakowaniach oznaczonych logo Redo, takich jak te poniższe:

 

opak-damskie-small opak-meskie-small

 

 

 

opak-chlopiece-small

 

 

 

 

4. Świat Redo

Zapraszamy Cię do naszego świata – polub naszą stronę na facebooku, a nie ominą Cię ciekawostki ze świata mody, konkursy oraz zaskakujące akcje, w których będziesz mógł uczestniczyć. Czekamy na Ciebie – kliknij tutaj.


Redo Polska sp. z o.o. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.
PFR