Polska bielizna męska, damska i dziecięca

Koszyk

Redo

Marka Redo – jesteśmy w całej Polsce

Marka bielizny Redo pojawia się w coraz większej ilości sklepów z bielizną na terenie całego kraju. Nie znajdziesz nas w marketach a jedynie w wyspecjalizowanych sklepach z bielizną męską, damską i dziecięcą. 

Jeśli jesteś konsumentem – koniecznie odwiedź najbliższy sklep z bielizną obok Ciebie i zapytaj o markę Redo. A także koniecznie zajrzyj na naszego facebooka i śledź nasze porady modowe.

Jeśli prowadzisz sklep z bielizną koniecznie skontaktuj się z nami – podpowiemy Ci gdzie znajduje się najbliższa hurtownia z produktami Redo. Ale to nie wszystko! Wspomożemy Twój biznes poprzez zareklamowanie go w mediach społecznościowych. Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami pisząc na ten adres: marketing@redopolska.pl

Jeśli prowadzisz hurtownię również serdecznie zapraszamy. Opowiemy Ci o naszych produktach, a także jak wspomagamy naszych partnerów w celu osiągania jeszcze lepszych rezultatów. Więcej informacji oraz kontakty znajdziesz na tej stronie.

Dołącz do świata Redo i zobacz jak odnosić wspólne korzyści.


Redo Polska sp. z o.o. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.
PFR