Polska bielizna męska, damska i dziecięca

Koszyk

Blog

Najczęstsze modowe wpadki Polek

Uroda Polek zachwyca wielu mężczyzn, jednak nie wszystkie kobiety potrafią podkreślić swoje zewnętrzne piękno dobrze dobranym strojem. Jakie modowe „grzeszki” popełniamy najczęściej?

Źle dobrany rozmiar sukienki czy widoczna spod ubrania bielizna oraz nieciekawa kolorystyka to najczęściej wytykane Polkom błędy w stylizacjach, które zdarzają się nie tylko zwykłym śmiertelniczkom, ale także uważanym za ikony stylu bywalczyniom salonów. Jakich modowych wpadek unikać, aby nie narażać się na złośliwe komentarze i zawsze zachwycać modnym wyglądem?

Bieliźniarskie wpadki Polek

Na początek przyjrzyjmy się części garderoby, która powinna być dyskretnie ukryta pod ubraniem. Źle dobrana do rodzaju stroju bielizna może zepsuć nawet udaną stylizację. Aby uniknąć wpadek modowych należy zwracać uwagę m.in. na to, aby szelki biustonosza nie wychodziły spod bluzki lub sukienki. Problemem wielu kobiet są także doskonale widoczne pod ubraniem majtki, które bardzo często tworzą efekt podwójnych pośladków.

Zdaniem stylistów odznaczająca się pod ubraniem bielizna to podstawowy „grzech” dużej części kobiet. Niezależnie od wieku i świadomości atutów własnego ciała lepiej pokazać mniej niż narazić się na dziwne spojrzenia otaczających nas osób.

Mniejszy rozmiar nie odejmuje kilogramów

Nagminnie popełnianą przez Polki modową gafą jest także zły dobór rozmiaru ubrania – często kupujemy za małe ubrania, przez co efekty wielu stylizacji są dalekie od zamierzonych. Czasami lepiej pogodzić się z rzeczywistością i założyć nieco większą sukienkę, której krój ukryje mankamenty figury – nie każda kobieta musi nosić rozmiar 36, jednak każda powinna wyglądać dobrze w tym, co na siebie założyła.

Polki często stają się ofiarami mody

To, że coś jest modne w danym sezonie nie oznacza, że każda kobieta musi to nosić. Niestety wystarczy rozejrzeć się wokół, aby stwierdzić, że ciuchy określane mianem „must have” danego sezonu to podstawa stylizacji większości Polek. W efekcie wyglądamy wszystkie tak samo – podstawą udanych stylizacji jest własny styl, a nie ślepe podążanie za najnowszą modą.

Do najczęstszych modowych wpadek Polek możemy także zaliczyć zły dobór stroju do okazji, nieprzestrzeganie zasad dotyczących ubioru do pracy oraz brak wiedzy dotyczącej doboru stroju do naszej sylwetki. Jak poprawić swój wygląd i uniknąć modowych gaf? Przede wszystkim należy dobrze przyjrzeć się swojej sylwetce i znaleźć własny styl, który będziemy podkreślać modnymi w danym sezonie elementami garderoby.

Źródło zdjęcia: fakt.pl


Redo Polska sp. z o.o. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.
PFR