Polska bielizna męska, damska i dziecięca

Koszyk

Porady

Modowy poradnik nowoczesnego mężczyzny

Szukając własnego stylu, który pozwoli wyróżnić się spośród setek tysięcy innych mężczyzn wcale nie trzeba posiadać wypchanego gotówką portfela. Różnorodność dobrych jakościowo i przystępnych cenowo ubrań sprawia, że każdy mężczyzna może wyglądać modnie i stylowo, czyli tak, jak nowoczesny mężczyzna wyglądać powinien.

Stylowa elegancja i zadbany wygląd pozwalają zwrócić uwagę każdej kobiety i sprawiają, że mężczyzna czuje się pewny swoich atutów w każdej sytuacji. Warto pamiętać, że nawet luźny styl zobowiązuje – dziś mężczyzna musi dbać o każdy szczegół swojego wyglądu aby móc odnosić sukcesy w pracy i życiu prywatnym.

Całe szczęście przekonanie, że dbający o siebie mężczyźni są zniewieściali dawno przestało funkcjonować w społeczeństwie. Dziś równie ważny, jak modny strój jest zadbany wygląd, który dopełnia także codzienną stylizację. Nawet, jeżeli najlepiej czujesz się z kilkudniowym zarostem i nieco przydługimi włosami nie oznacza to, że nie masz sukcesywnie odwiedzać fryzjera, aby zadbać o stan fryzury czy brody.

Zadbany wygląd to punkt wyjściowy, który pozwoli stworzyć własny styl także w kwestii ubioru. Jeżeli chcesz zwrócić uwagę każdej kobiety i poczuć się pewnie niezależnie od tego czy jesteś w pracy, czy na rodzinnej imprezie pamiętaj o:

  • Doborze stroju do okoliczności – nowoczesny mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie zarówno eleganckie garnitury, jak i zestawy na codzienne wyjście do kina czy pubu – tutaj garnitur może wyglądać śmiesznie
  • Umiejętnym doborze dodatków – buty, pasek do spodni czy zegarek zawsze muszą współgrać z resztą stroju
  • Umiejętnym eksponowaniu indywidualnego gustu – o gustach się wprawdzie nie dyskutuje, jednak nie zawsze wypada śmiało podkreślać własne „ja” – ulubiony sweter z reniferem czy czapka z pomponami założone na oficjalne wyjście to nie najlepszy pomysł, jeżeli chcesz wyglądać naprawdę modnie
  • Odpowiednim łączeniu stylów – eleganckie stylizacje nie wyglądają dobrze w zestawieniu ze sportowymi elementami stroju czy dodatkami – sportowa kurtka założona do garnituru, eleganckie buty włożone do dżinsów i sportowej bluzy czy plecak zestawiony z eleganckim płaszczem nie świadczą dobrze o guście żadnego mężczyzny
  • Unikaniu modowych wpadek – jeżeli nie wiesz, jak się ubrać to nie eksperymentuj – zakładając przypadkowe ubrania tylko dlatego, że są modne uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego

W życiu każdego mężczyzny przychodzi moment, w którym musi zacząć dobrze się prezentować. Warto pamiętać, że strój to tylko „opakowanie”,, które podkreśla osobowość i wewnętrzne piękno każdego człowieka. Jeżeli nie czujesz się dobrze w danej stylizacji nie próbuj na siłę mierzyć się z najnowszymi trendami. Postaw na własny styl, jednak pamiętaj, że kluczem do udanej stylizacji jest umiar – lepiej założyć klasyczne dżinsy i białą koszulkę niż na siłę eksperymentować z kolorami, wzorami czy modnymi dodatkami, które będą wyglądały jak przebranie, a nie świadomie skomponowany strój.


Redo Polska sp. z o.o. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.
PFR