Polska bielizna męska, damska i dziecięca

Koszyk

Blog

Jak nie powinni ubierać się mężczyźni?

Spoglądając na stylizację niektórych mężczyzn można dojść do wniosku, że niezbędne jest opracowanie „ubraniowej instrukcji obsługi”, która pozwoli uniknąć od lat powtarzanych błędów modowych. Jak nie powinien ubierać się nowoczesny mężczyzna?

Wielu mężczyzn uważa, że dobrze dobrany strój świadczy o braku męskości. W efekcie na naszych ulicach królują wyciągnięte i sprane T-shirty, koszulki na ramiączkach, sandały w zestawieniu z białymi skarpetkami oraz przeróżne dziwne stylizacje, które pamiętają zamierzchłe czasy PPL- u.

5 „grzechów głównych” męskich stylizacji

Dla wszystkich mężczyzn, którzy nie przywiązują wagi do stroju przygotowaliśmy listę 5 „grzechów głównych”, które wpływają na wygląd i zainteresowanie ze strony płci pięknej.

  1. Monotematyczność stylizacji – taki sam ubiór na co dzień, jak i od święta

Większość mężczyzn nie lubi poświęcać czasu na zakupy, co powoduje, że stosują jeden styl ubioru niezależnie od okazji. W efekcie okazuje się, że przystojny facet z ciekawą osobowością traci na atrakcyjności. Zarówno sportowy look, jak i elegancki szyk nie pasują do każdej okazji i powinien o tym pamiętać każdy chcący modnie wyglądać mężczyzna.

  1. Zły dobór koszuli do garnituru

Wielu mężczyzn podczas zakupu koszuli na bardziej oficjalne wyjścia kieruje się zasadą – krótki rękaw latem, a długi na chłodniejszą pogodę. Zakładanie eleganckiej koszuli z krótkim rękawem do krawata lub muchy jest nie dopuszczalne, dlatego niezależnie od pogody do eleganckich stylizacji należy zakładać zawsze koszulę z długim rękawem.

  1. Źle dobrane skarpetki

biale-skarpetyZałożenie skarpetek do sandałów lub klapek całkowicie psuje każdą stylizację. Warto pamiętać, że do sportowych butów powinno się zakładać krótkie skarpetki, a do garnituru spójne pod względem kolorystycznym z całością stroju.

  1. Nieumiejętne łączenie stylów

Łączenie sportowej kurtki lub butów z garniturem wymaga doskonałej znajomości modowych zasad. Aby uniknąć gaf lepiej zaopatrzyć się w modny płaszcz lub elegancką kurtkę na oficjalne wyjścia i kilka par pasujących do garnituru butów.

  1. Brak paska do spodni

bez-paskaWielu mężczyznom wydaje się, że szlufki przy pasku są jedynie do ozdoby. Tak naprawdę zostały wynalezione w celu umieszczenia w nich pasującego stylem do ubioru paska. Zsuwające się z bioder i odsłaniające bieliznę spodnie wyglądają niechlujnie i znacznie wpływają na atrakcyjność mężczyzny.

Jeżeli chcesz wyglądać modnie koniczynie pamiętaj o:

  • Unikaniu przekonania, że niechlujnie znaczy męsko
  • Doborze stroju adekwatnie do okazji
  • Wybieraniu obuwia pasującego do stroju
  • Kupowaniu właściwych rozmiarów ubrań
  • Łączeniu stylów zgodnie z obowiązującymi zasadami, a nie na oko

Modnie i dobrze ubrany mężczyzna powinien także pamiętać o tym, że nie marka zdobi człowieka – nawet w sieciówkach można znaleźć dobre gatunkowo ubrania, które odpowiednio noszone z przeciętnego faceta zrobią modnego i nowoczesnego mężczyznę.


Redo Polska sp. z o.o. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.
PFR